Gediz Edaş Arıza Telefon Numarası Bilgileri - Manisa

Aşağıdan Gediz Edaş arıza telefon numarası ile kuruma ait güncel elektrik kesintilerini öğrenebilir veya Manisa ili için arıza kaydı bırakabilirsiniz. Gediz Edaş müşteri hizmetlerinden Manisa ilinde elektrik ne zaman gelecek öğrenebilirsiniz.


Gediz Edaş Manisa Arıza Telefonu: 186

Telefonunuzdan 186 numarasını tuşlayarak Manisa Gediz Edaş kurumu için elektrik arıza ve sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Aşağıda yer alan Manisa ilçeleri için Gediz Edaş elektrik dağıtım kurumunu arayabilirsiniz. Güncel Kesinti sayfalarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.


Manisa Arıza Telefonundan Yapılabilecek İşlemler Listesi

Manisa Gediz Edaş kurumu için Alo 186 telefon numarasından aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

  • Elektrik Arıza Bildirimi
  • Aydınlatma Şikayetleri
  • Kaçak Elektrik İhbarı
  • Abonelik İşlemleri
  • Bilgi Edinme

Gediz Edaş Manisa Bölgeleri

Akhisar Elektrik Kesintileri Alaşehir Elektrik Kesintileri Demirci Elektrik Kesintileri Gördes Elektrik Kesintileri Kırkağaç Elektrik Kesintileri Kula Elektrik Kesintileri Merkez Elektrik Kesintileri Salihli Elektrik Kesintileri Sarıgöl Elektrik Kesintileri Saruhanlı Elektrik Kesintileri Selendi Elektrik Kesintileri Soma Elektrik Kesintileri Turgutlu Elektrik Kesintileri Ahmetli Elektrik Kesintileri Gölmarmara Elektrik Kesintileri Köprübaşı Elektrik Kesintileri Yunusemere Elektrik Kesintileri Şehzadeler Elektrik Kesintileri