Gölmarmara Manisa Elektrik Kesintileri - Gediz Edaş

Gölmarmara Manisa Elektrik Kesintileri

Gediz Edaş kurumu Manisa Gölmarmara ilçesindeki elektrik kesintileri, rutin bakım çalışmaları, güncel haberler ve arıza onarımları hakkında aşağıda detaylı bilgiler verilmiştir. Manisa Gölmarmara ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik arızalar, önceden planlanmış işler ve yoğun talep gibi çeşitli faktörler elektrik kesintilerine sebep olabilir.

Gediz Edaş Gölmarmara ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerHACIBAŞTANLAR MAHALLESİ ERİŞSAN KUM OCAĞI,MASKİ İÇME SUYU TESİSLERİ,DSİ ÇÖMLEKÇİ REGÜLATÖRÜ,GÖLMAR MADENCİLİK,DANIŞ YAPI,GÖLMARMARA DSİ 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BÖLGEDE BULUNAN İŞLETME VE TARIMSAL SULAMA TESİSLERİ
Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerYENİKÖY MAHALLESİ ERDEM KERVAN ÖZEL VE TST TR-40 BÖLGESİ
Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerHACIVELİLER MAHALLESİ ERKANLAR PAMUK ÇIRÇIR,MASKİ İÇME SUYU TESİSLERİ,BÖLGEDE BULUNAN İŞLETME VE TARIMSAL SULAMA TESİSLERİ

Gediz Edaş Arıza Telefonu


Gediz Edaş Manisa Gölmarmara ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Gediz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Gediz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Gölmarmara elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.