Kırkağaç Manisa Elektrik Kesintileri - Gediz Edaş

Kırkağaç Manisa Elektrik Kesintileri

Gediz Edaş kurumu Manisa Kırkağaç ilçesindeki elektrik kesintileri, rutin bakım çalışmaları, güncel haberler ve arıza onarımları hakkında aşağıda detaylı bilgiler verilmiştir. Manisa Kırkağaç ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik arızalar, önceden planlanmış işler ve yoğun talep gibi çeşitli faktörler elektrik kesintilerine sebep olabilir.

Gediz Edaş Kırkağaç ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerSARIAĞA MAHALLESİ, KADRİYE MAHALLESİ, ZORAĞA MAHALLESİ, MUSALAR MAHALLESİ
Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerHALİL ÇOK TR-2 ÖZEL HALİL ÇOK TR-10 ÖZEL HALİL ÇOK TR-4 ÖZEL HALİL ÇOK TR-5 ÖZEL HALİL ÇOK TR-6 ÖZEL HALİL ÇOK TR-7 ÖZEL HALİL ÇOK TR-11 ÖZEL HALİL ÇOK TR-9 ÖZEL HALİL ÇOK TR-8 ÖZEL HALİL ÇOK TR-1 ÖZEL HALİL ÇOK TR-3 ÖZEL MUSTAFA YAVUZ ÖZYAZICI ÖZEL TR
Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerÖZTÜRK ZEYTİN ÖZEL BESAN SALÇA TR-1 ÖZEL ÖKSÜZOĞLU PETROL ÖZEL ERMAN GEZEN ÖZEL TR HALİT ÇIĞLI ÖZEL ÇOLAKLAR ZEYTİNYAĞI FAB. ÖZEL ERTAŞ ZEYTİN PRİNA TARIM VE GIDA ÜRN.ÖZEL TR

Gediz Edaş Arıza Telefonu


Gediz Edaş Manisa Kırkağaç ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Gediz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Gediz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Kırkağaç elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.