Demirci Manisa Elektrik Kesintileri - Gediz Edaş

Demirci Manisa Elektrik Kesintileri

Gediz Edaş kurumu Manisa Demirci ilçesindeki elektrik kesintileri, rutin bakım çalışmaları, güncel haberler ve arıza onarımları hakkında aşağıda detaylı bilgiler verilmiştir. Manisa Demirci ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik arızalar, önceden planlanmış işler ve yoğun talep gibi çeşitli faktörler elektrik kesintilerine sebep olabilir.

Gediz Edaş Demirci ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerTEPERİK MAH. ELEK İÇME SUYU ÖZEL TR KUZEYİR MAH. GÜRÇEŞME MAH. YİĞENLER MAH. İMCELER MAH. TURKCELL MİNNETLER ÖZEL TR YAVAŞLAR MAH. İMCELER YENİ MAH. YARBASAN JANDARMA ÖZEL TR MASKİ BÜYÜKKIRAN İÇME SUYU ÖZEL TR MASKİ AZİZBEY İÇME SUYU ÖZEL TR MASKİ İMCELER İÇME SUYU ÖZEL TR ELEK MAH.
Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerDANİŞMENTLER MAH. KIŞLAK MAH. MASKİ KÜÇÜKKIRAN İÇME SUYU ÖZEL TR AZİZBEY MAH. BÜYÜKKIRAN MAH.
Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerMİHATPAŞA MAHALLESİ ESKİ SALİHLİ YOLU ( TR-5 TR-5/A)

Gediz Edaş Arıza Telefonu


Gediz Edaş Manisa Demirci ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Gediz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Gediz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Demirci elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.