Salihli Manisa Elektrik Kesintileri - Gediz Edaş

Salihli Manisa Elektrik Kesintileri

Gediz Edaş kurumu Manisa Salihli ilçesindeki elektrik kesintileri, rutin bakım çalışmaları, güncel haberler ve arıza onarımları hakkında aşağıda detaylı bilgiler verilmiştir. Manisa Salihli ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik arızalar, önceden planlanmış işler ve yoğun talep gibi çeşitli faktörler elektrik kesintilerine sebep olabilir.

Gediz Edaş Salihli ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerCAFERBEY VE HASALAN MEVKİNDE BULUNAN KANIL MADENCİLİK, KILIÇKAYA PLASTİK, SERKAN BLOK, AKUYGUR TARIM, KALEBLOK, DS HAZIR BETON, VE BU BÖLGELERDE BULUNAN TARIMSAL SULAMA TRAFOLARI VE TİCARETHANELER
Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerBAHÇECİK VE KARAAĞAÇ MAHALLESİ TAMAMI VE KURŞUNLU VALİ KONAĞI ÖZEL TRAFOSU
Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerALLAHDİYEN, ELİT SİTELERİ, LİDYA EVLERİ, GÖKKÖY, KORU EVLERİ, MERSİNDERE, HASALAN, KAPANCI, ÇAYPINAR, ÇAMURHAMAMI, YENİKÖY, BAŞLIOĞLU, KESKİNLER, BAŞLAR, CEYHANLAR, ŞİRİNYER, MUSLUKGEDİĞİ, OPERATÖR BAZ İSTASYONLARI, BERGAMA ENERJİ, MASKİ İÇME SUYU TRAFOLARI, ACAR TARIM, ABALIOĞLU YEM, MNS TAVUKÇULUK, TAHİNCİOĞLU TARIMCILIK, SARDES SU, BOSTAN TARIM, LİDER GIDA, SALİHLİ BELEDİYESİ JEOTERMAL SU KUYUSU, ÖZ BANİK OTOMATİV, SAFİR BERRY TARIM ÜRÜNLERİ VE BELİRTİLEN BÖLGELERDE BULUNAN TARIMSAL SULAMA TRAFOLARI, TİCARETHANELER

Gediz Edaş Arıza Telefonu


Gediz Edaş Manisa Salihli ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Gediz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Gediz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Salihli elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.