Üsküdar İstanbul Elektrik Kesintileri - Bedaş / Enerjisa

Üsküdar İstanbul Elektrik Kesintileri

Bedaş / Enerjisa kurumu İstanbul Üsküdar ilçesindeki elektrik kesintileri, rutin bakım çalışmaları, güncel haberler ve arıza onarımları hakkında aşağıda detaylı bilgiler verilmiştir. İstanbul Üsküdar ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik arızalar, önceden planlanmış işler ve yoğun talep gibi çeşitli faktörler elektrik kesintilerine sebep olabilir.

Bedaş / Enerjisa Üsküdar ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerCUMHURİYET, KÖKNAR, NUROL, AKYÜZ, ŞEHİT ŞEMSETTİN SAMİ, ŞEHİT RECEP BÜYÜK, MEBUS, ADEM YAVUZ, AKBAL, AKÇAM, EVREN, KARADERE
Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerBULGURLU, ÖZKAN, BAĞCILAR, SUNAR, ATALAR, TUTKUN, SEVGİ, KORKMAZ, GEMİCİLER, ŞAİR NEDİM, YEŞİLFİDAN, GÜNAYDIN, GÜVEN, HUZUREVLER, MARKET, GÖZLEM, MAVİMARMARA, HAZİRAN
Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerAHMEDİYE, HALK, AZİZ MAHMUT HÜDAYİ, HALK, MANASTIRLI İSMAİL HAKKI, GELİN ALAYI

Bedaş / Enerjisa Arıza Telefonu


Bedaş / Enerjisa İstanbul Üsküdar ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Bedaş / Enerjisa düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Bedaş / Enerjisa ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Üsküdar elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.