Tire İzmir Elektrik Kesintisi Öğrenme - Gediz Edaş

Tire ilçesindeki elektrik kesintileri, birçok nedenle ortaya çıkabilir. Doğal afetler, özellikle şiddetli fırtınalar ve yağışlar, Tire ilçesinde elektrik hatlarının zarar görmesine ve kesintilere neden olabilir. Gediz Edaş bakım çalışmaları ve elektrik altyapısındaki arızalar da kesintilere yol açabilir.

Kesinti bilgisi bulunmayan ilçelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tire ilçesi için elektrik kesintilerini Gediz Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.

Tarih Aralığı29.05.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerYEĞENLİ ( OVA YOLU CUMHURİYET YOLU ), KIZILCAHAVLU, BÜYÜKKALE ( BELEVİ YOLU BÜYÜKKALE YOLU KERİMOĞLU SK BÜYÜKKALE KÖYÜ İÇ YOLU )
Tarih Aralığı29.05.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKÜÇÜKKALE ( ŞEYTAN DERESİ BELEVİ YOLU KÜÇÜKKALE KÖY ALTI KÜÇÜKKALE YOLU YUKARI KÜÇÜKKALE KÖYÜ İÇ YOLU )
Tarih Aralığı29.05.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerMEHMETLER ( Mehmetler Köyü iç yol Güney Batı ARA YOL MEHMETLER KÖYÜ ARA OVA YOLU ), ÜZÜMLER ( MECLİS ÜZÜMLER ARA YOL ÜZÜMLER KÖYÜ İÇ YOLU )

Gediz Edaş Arıza Telefonu


Gediz Edaş İzmir Tire ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Gediz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Gediz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Tire elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.