Seferihisar İzmir Elektrik Kesintisi Öğrenme - Gediz Edaş

Seferihisar ilçesindeki elektrik kesintileri, birçok nedenle ortaya çıkabilir. Doğal afetler, özellikle şiddetli fırtınalar ve yağışlar, Seferihisar ilçesinde elektrik hatlarının zarar görmesine ve kesintilere neden olabilir. Gediz Edaş bakım çalışmaları ve elektrik altyapısındaki arızalar da kesintilere yol açabilir.

Kesinti bilgisi bulunmayan ilçelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Seferihisar ilçesi için elektrik kesintilerini Gediz Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.

Tarih Aralığı29.05.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerTURGUT ( ARAPLAR DEMOKRASİ TURGUT GAZİ SK. CAMİ SK. ÇIKMAZ EGE SK. YAKICILAR SK. MANADERESİ ARAPLAR SK. PINAR SK. BOZYER SK. ÇİÇEK SK. OKUL SK. HÜRRİYET TEPE SK. CUMHURİYET CD. CAMİ DEPO SK. GAZİ PAŞA CUMHURİYET MEYDANI )
Tarih Aralığı29.05.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerDÜZCE ( ÇAY SK. TORLAK MEVKİİ TORLAK ahmet bey sokak DURMAZ ÇK. KOY YOLU DEĞİRMEN ÇK. DERE SK. HACI AHMET SK. KAYA SK. 4110 AZMAK MEVKİ HEREKE CD. HACI AHMET TORLAK KÜME EVLER HÜRRİYET CD. HÜRRİYET KUŞÇU SK. TORLAK MEVKİ KIZILCAYER MEVKİ LOJMAN CD. KAVUKKAVAK TEPECİK YOLU YUKARI SK. )
Tarih Aralığı29.05.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKAVAKDERE ( SEFERHİSAR YOLU KAVAKDERE CD. KAVAKDERE KÖYÜ KAVAKDERE YOLU KÜME EVLERİ kavakdere yolu KAVAKDERE )

Gediz Edaş Arıza Telefonu


Gediz Edaş İzmir Seferihisar ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Gediz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Gediz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Seferihisar elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.