Kınık İzmir Elektrik Kesintisi Öğrenme - Gediz Edaş

Kınık ilçesindeki elektrik kesintileri, birçok nedenle ortaya çıkabilir. Doğal afetler, özellikle şiddetli fırtınalar ve yağışlar, Kınık ilçesinde elektrik hatlarının zarar görmesine ve kesintilere neden olabilir. Gediz Edaş bakım çalışmaları ve elektrik altyapısındaki arızalar da kesintilere yol açabilir.

Kesinti bilgisi bulunmayan ilçelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kınık ilçesi için elektrik kesintilerini Gediz Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.

Tarih Aralığı29.05.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerYAYAKENT ( AKHİSAR BERGAMA YOLU YAYAKENT KÖYÜ İÇ YOLU BARBAROS SANCAK ENGİN SİMGE DÜNDARLI KÖYÜ NARLI TARLA ÖZGÜR KAPIKAYA TOKAT ÇAYIRI BAĞIMSIZLIK ŞANLI ÇIKMAZI GAZİ KAHRAMAN ATÇAYIR YAYAKENT KÖYÜ )
Tarih Aralığı29.05.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerÖRTÜLÜ ( SULTAN MEYİL ÇAM KADILAR KOÇCAZ ÇAYIRLAR SERAP DEBİCİK ÖRTÜLÜ KÖYÜ İÇ YOLU DACAK OKUL ÇARŞI KÖSTEN KASAP ALANI )
Tarih Aralığı29.05.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerMISTIKLAR ( KOZAK MUSTAKLAR KÖYÜ YENİ KURTULUŞ KİRAZ KEMAL ATATÜRK MUSACALI KÖYÜ İÇ YOLU ULUS )

Gediz Edaş Arıza Telefonu


Gediz Edaş İzmir Kınık ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Gediz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Gediz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Kınık elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.