Ataşehir İstanbul Elektrik Kesintileri - Bedaş / Enerjisa

Ataşehir İstanbul Elektrik Kesintileri

Bedaş / Enerjisa kurumu İstanbul Ataşehir ilçesindeki elektrik kesintileri, rutin bakım çalışmaları, güncel haberler ve arıza onarımları hakkında aşağıda detaylı bilgiler verilmiştir. İstanbul Ataşehir ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik arızalar, önceden planlanmış işler ve yoğun talep gibi çeşitli faktörler elektrik kesintilerine sebep olabilir.

Bedaş / Enerjisa Ataşehir ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKÜÇÜKBAKKALKÖY, ALYAKUT, ŞERİF ALİ, DİLEK SABANCI, KURUDERE, AKDAĞ, GÜLNAZ
Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKAYIŞDAĞI, NASIR, NURETTİN, NUSRET, BÜLENT, GÜLÇİN, NİHAT, HÜLYA, GÜLER, HİLAL, NERİMAN, ŞENOL, PEMBE GÜL, USLU, GÜLTEKİN, KÜÇÜK HAKANLAR, AKYAZI, CEYLAN, ATİLLA, EYLÜLÜM, MANSUR
Tarih Aralığı25.02.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerİÇERENKÖY, GÜLNAR, BAHADIR, KÜÇÜKBAKKALKÖY YOLU, POSTA, POSTACILAR, KAYIŞDAĞI, RAUF DENKTAŞ, KEVSER, KARSLI AHMET, KURTULUŞ, ŞEHİTLER CAMİİ

Bedaş / Enerjisa Arıza Telefonu


Bedaş / Enerjisa İstanbul Ataşehir ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Bedaş / Enerjisa düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Bedaş / Enerjisa ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Ataşehir elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.