Safranbolu Karabük Elektrik Kesintisi Öğrenme - Başkent Edaş

Safranbolu ilçesindeki elektrik kesintileri, birçok nedenle ortaya çıkabilir. Doğal afetler, özellikle şiddetli fırtınalar ve yağışlar, Safranbolu ilçesinde elektrik hatlarının zarar görmesine ve kesintilere neden olabilir. Başkent Edaş bakım çalışmaları ve elektrik altyapısındaki arızalar da kesintilere yol açabilir.

Kesinti bilgisi bulunmayan ilçelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Safranbolu ilçesi için elektrik kesintilerini Başkent Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.

Tarih Aralığı5.06.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak Bölgeler15 TEMMUZ MAHALLESİ, AKÇASU MAHALLESİ, AŞAĞI TOKATLI MAHALLESİ, ATATÜRK MAHALLESİ, BABASULTAN MAHALLESİ, BAĞLARBAŞI MAHALLESİ
Tarih Aralığı5.06.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerCEMALCAYMAZ MAHALLESİ, ÇAVUŞ MAHALLESİ, ÇEŞME MAHALLESİ, EMEK MAHALLESİ, ESENTEPE MAHALLESİ
Tarih Aralığı5.06.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerKARAALİ MAHALLESİ, KİRKİLLE MAHALLESİ, MUSALLA MAHALLESİ, YENİMAHALLE MAHALLESİ

Başkent Edaş Arıza Telefonu


Başkent Edaş Karabük Safranbolu ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Başkent Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Başkent Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Safranbolu elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.