Merkez Bitlis Elektrik Kesintisi Öğrenme - Vedaş

Merkez ilçesindeki elektrik kesintileri, birçok nedenle ortaya çıkabilir. Doğal afetler, özellikle şiddetli fırtınalar ve yağışlar, Merkez ilçesinde elektrik hatlarının zarar görmesine ve kesintilere neden olabilir. Vedaş bakım çalışmaları ve elektrik altyapısındaki arızalar da kesintilere yol açabilir.

Kesinti bilgisi bulunmayan ilçelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Merkez ilçesi için elektrik kesintilerini Vedaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.

Tarih Aralığı5.06.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerSARAY MAHALLESİNE BAĞLI ARICILIK CİVARI, KARAYOLLARI ARAÇ DENETİM İSTASYONU, BİTLİS SANAYİ SİTESİ, MERMER BETO
Tarih Aralığı5.06.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerAĞAÇDERE,AĞÇKÖPRÜ,AKÇALI,AKGÜN,AKTAŞ,ALANİÇİ,ARIDAĞ,AŞAĞIBALCILAR,AŞAĞIKARABOY,AŞAĞIÖLEK,AŞAĞIYOLAK,ATATÜRK,AYARANCILAR,BAŞHAN,BAŞMAKLI,BAYIRLI,BAYRAMALAN,BEŞMİNARE,BEŞKAYNAK,BOZTEPE,BÖLÜKYAZI,CEVİZDALI,CEVİZÜSTÜ,CUMHURİYET,ÇADIRLI,ÇALIDÜÜZ,ÇALLI,ÇATAKSÖĞÜT,ÇAYIR,ÇELTİKLİ,ÇINARBAŞI,ÇOBANSUYU,DEĞİRMENALTI,DELİKTAŞ,DEREAĞZI,DİKME,DİREKTAŞI,DOĞANLI,DOĞRUYOL,DÖRTAĞAÇ,DÖŞKAYA,DÜZ,EKİNLİ,GAZİBEY,HÜSREVPAŞA,ILICAK,İÇGEÇİT,İÇMELİ,KALE,KARAKUŞ,KARINCA,KAVAKDİBİ,KAYABAŞI,KAYADAĞ,KEÇELİ,KEKLİKDÜZÜ,KILYAT,KİREÇTAŞI,KONAÇ,KONALGA,KONUKSAYAR,KORUK,KÖMÜRYAKAN,KULİBİK TESCİLSİZ MEZRASI,KUTLU,KÜLLÜCE,NARLIDERE,OĞULCAK,ORTAKAPI,OTLUK,ÖREN,PINARBAŞI,SAMANLI,SARIKONAK,SARIYILDIZ,ŞEHİTLİK TESCİLSİZ MEZRASI,TANRIYAR,TAŞ,TATLIKAYNAK,TINAR,UÇANKUŞ,ÜÇKARDEŞ,ÜÇEVLER,ÜNALDI,YANLIZÇAMLAR,YARÖNÜ,YAVUZLAR,YAYALAR,YAYGIN,YENİ,YENİCE,YEŞİLSIRT,YOLALAN,YOLCULAR,YUKARIYUVACIK,YUKARIBALCILAR,YUKARIKARABOY,YUKARIÖLEK,YUKARIYOLAK,YUVACIK,YÜCEBAŞ,YÜKSELİŞ KÖYLERİNDE
Tarih Aralığı5.06.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerBEŞMİNARE,FATİH,KARŞIYAKA,KORUK,KÜLLÜCE,YANLIZÇAMLAR MAHALLELERİ

Vedaş Arıza Telefonu


Vedaş Bitlis Merkez ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Vedaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Vedaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Merkez elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.