Kumluca Antalya Elektrik Kesintisi Öğrenme - CK Enerji Akdeniz Edaş

Kumluca ilçesindeki elektrik kesintileri, birçok nedenle ortaya çıkabilir. Doğal afetler, özellikle şiddetli fırtınalar ve yağışlar, Kumluca ilçesinde elektrik hatlarının zarar görmesine ve kesintilere neden olabilir. CK Enerji Akdeniz Edaş bakım çalışmaları ve elektrik altyapısındaki arızalar da kesintilere yol açabilir.

Kesinti bilgisi bulunmayan ilçelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kumluca ilçesi için elektrik kesintilerini CK Enerji Akdeniz Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.

Tarih Aralığı31.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerANTALYA,KUMLUCA,MERKEZ ALTINYAKA,MERKEZ GÖLCÜK Mah. ÇAYIR Sk.,MERKEZ GÖLCÜK ÇAYIR,MERKEZ GÜZÖREN,MERKEZ GÜZÖREN Mah.,MERKEZ KARACAAĞAÇ,MERKEZ İNCİRCİK
Tarih Aralığı31.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerANTALYA,KUMLUCA,MERKEZ ORTAKÖY,MERKEZ ORTAKÖY Mah.,MERKEZ SARICASU HACIHÜSEYİNLER,MERKEZ SARICASU Mah.,MERKEZ SARICASU ZAHMACILAR,MERKEZ ÇAYİÇİ Mah. SARIAĞAÇ Sk.,MERKEZ ÇAYİÇİ SARIAĞAÇ
Tarih Aralığı31.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerANTALYA,KUMLUCA,MERKEZ BELEN HAYITSEKİSİ,MERKEZ BELEN MAYSIRA,MERKEZ BELEN Mah. KARADERE Sk.,MERKEZ BELEN Mah. MAYSIRA Sk.,MERKEZ ERENTEPE Mah. SEREKE Sk.

CK Enerji Akdeniz Edaş Arıza Telefonu


CK Enerji Akdeniz Edaş Antalya Kumluca ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi CK Enerji Akdeniz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, CK Enerji Akdeniz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Kumluca elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.