Korkuteli Antalya Elektrik Kesintisi Öğrenme - CK Enerji Akdeniz Edaş

Korkuteli ilçesindeki elektrik kesintileri, birçok nedenle ortaya çıkabilir. Doğal afetler, özellikle şiddetli fırtınalar ve yağışlar, Korkuteli ilçesinde elektrik hatlarının zarar görmesine ve kesintilere neden olabilir. CK Enerji Akdeniz Edaş bakım çalışmaları ve elektrik altyapısındaki arızalar da kesintilere yol açabilir.

Kesinti bilgisi bulunmayan ilçelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Korkuteli ilçesi için elektrik kesintilerini CK Enerji Akdeniz Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.

Tarih Aralığı30.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerANTALYA,KORKUTELİ,MERKEZ ÇOMAKLI,MERKEZ ÇOMAKLI Mah.
Tarih Aralığı30.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerANTALYA,KORKUTELİ,BAYAT Mah BAYAT Mah.,MERKEZ BAYAT,MERKEZ BAYAT Mah.,MERKEZ ESENYURT,MERKEZ ESENYURT Mah.
Tarih Aralığı30.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerANTALYA,DÖŞEMEALTI,MERKEZ KARAMAN Mah. KOZDAĞI K.Ev.;ANTALYA,KONYAALTI,MERKEZ DOYRAN,MERKEZ GEYİKBAYIRI,MERKEZ GÖKÇAM Mah. 2810 Sk.,MERKEZ GÖKÇAM Mah. KOCAORMAN Cd,MERKEZ HİSARÇANDIR Mah. 4195 Sk.,MERKEZ YARBAŞÇANDIR,MERKEZ ÇAKIRLAR,MERKEZ ÇAĞLARCA;ANTALYA,KORKUTELİ,MERKEZ GÜZLE,MERKEZ GÜZLE Mah.

CK Enerji Akdeniz Edaş Arıza Telefonu


CK Enerji Akdeniz Edaş Antalya Korkuteli ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi CK Enerji Akdeniz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, CK Enerji Akdeniz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Korkuteli elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.