Kınık İzmir Elektrik Kesintileri - Gediz Edaş

Kınık İzmir Elektrik Kesintileri

Gediz Edaş kurumu İzmir Kınık ilçesindeki elektrik kesintileri, bakım programları, en son güncellemeler ve arıza müdahaleleri hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda sunulmuştur. İzmir Kınık ilçesinde meydana gelen doğal felaketler, teknik hatalar, önceden planlanmış çalışmalar ve yoğun talep gibi birçok faktör elektrik kesintilerine sebep olabilir.

Gediz Edaş Kınık ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih Aralığı1.03.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerYAYAKENT ( AKHİSAR BERGAMA YOLU YAYAKENT KÖYÜ İÇ YOLU BARBAROS SANCAK ENGİN SİMGE DÜNDARLI KÖYÜ NARLI TARLA ÖZGÜR KAPIKAYA TOKAT ÇAYIRI BAĞIMSIZLIK ŞANLI ÇIKMAZI GAZİ KAHRAMAN ATÇAYIR YAYAKENT KÖYÜ )
Tarih Aralığı1.03.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerÖRTÜLÜ ( SULTAN MEYİL ÇAM KADILAR KOÇCAZ ÇAYIRLAR SERAP DEBİCİK ÖRTÜLÜ KÖYÜ İÇ YOLU DACAK OKUL ÇARŞI KÖSTEN KASAP ALANI )
Tarih Aralığı1.03.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerMISTIKLAR ( KOZAK MUSTAKLAR KÖYÜ YENİ KURTULUŞ KİRAZ KEMAL ATATÜRK MUSACALI KÖYÜ İÇ YOLU ULUS )

Gediz Edaş Arıza Telefonu


Gediz Edaş İzmir Kınık ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi Gediz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, Gediz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Kınık elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.