Gazipaşa Antalya Elektrik Kesintisi Öğrenme - CK Enerji Akdeniz Edaş

Gazipaşa ilçesindeki elektrik kesintileri, birçok nedenle ortaya çıkabilir. Doğal afetler, özellikle şiddetli fırtınalar ve yağışlar, Gazipaşa ilçesinde elektrik hatlarının zarar görmesine ve kesintilere neden olabilir. CK Enerji Akdeniz Edaş bakım çalışmaları ve elektrik altyapısındaki arızalar da kesintilere yol açabilir.

Kesinti bilgisi bulunmayan ilçelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gazipaşa ilçesi için elektrik kesintilerini CK Enerji Akdeniz Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.

Tarih Aralığı30.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerANTALYA,GAZİPAŞA,MERKEZ MUZKENT Mah. TOL Sk.
Tarih Aralığı30.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerANTALYA,GAZİPAŞA,MERKEZ MUZKENT,MERKEZ MUZKENT Mah.
Tarih Aralığı30.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerANTALYA,GAZİPAŞA,MERKEZ AYDINCIK,MERKEZ AYDINCIK Mah.,MERKEZ KAHYALAR GÜL,MERKEZ KAHYALAR Mah. ALİ RIZA BÜYÜKAKÇA Cd,MERKEZ KAHYALAR Mah. HOCA AHMET YESEVİ Cd,MERKEZ KAHYALAR SARIAĞAÇ,MERKEZ ÇALIPINAR HOCALAR,MERKEZ ÇALIPINAR Mah.

CK Enerji Akdeniz Edaş Arıza Telefonu


CK Enerji Akdeniz Edaş Antalya Gazipaşa ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi CK Enerji Akdeniz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, CK Enerji Akdeniz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Gazipaşa elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.