Finike Antalya Elektrik Kesintisi Öğrenme - CK Enerji Akdeniz Edaş

Finike ilçesindeki elektrik kesintileri, birçok nedenle ortaya çıkabilir. Doğal afetler, özellikle şiddetli fırtınalar ve yağışlar, Finike ilçesinde elektrik hatlarının zarar görmesine ve kesintilere neden olabilir. CK Enerji Akdeniz Edaş bakım çalışmaları ve elektrik altyapısındaki arızalar da kesintilere yol açabilir.

Kesinti bilgisi bulunmayan ilçelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Finike ilçesi için elektrik kesintilerini CK Enerji Akdeniz Edaş internet sitesinden öğrenmek için tıklayınız.

Tarih Aralığı31.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerANTALYA,FİNİKE,MERKEZ SAHİLKENT 116,MERKEZ SAHİLKENT Mah. 119 Sk.,MERKEZ SAHİLKENT İSTİKLAL
Tarih Aralığı31.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerANTALYA,FİNİKE,MERKEZ KUM Mah. 129 Sk.,MERKEZ KUM Mah. 129 Sk.,MERKEZ SAHİLKENT 129,MERKEZ SAHİLKENT DUMLUPINAR,MERKEZ SAHİLKENT Mah. 129 Sk.,MERKEZ SAHİLKENT Mah. DUMLUPINAR Cd,MERKEZ kum Mah.
Tarih Aralığı31.03.2023 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerERNEZ MAHALLESİ, ESKİ MAHALLESİ, GÖKBÜK MAHALLESİ,GÖKÇEYAKA MAHALLESİ

CK Enerji Akdeniz Edaş Arıza Telefonu


CK Enerji Akdeniz Edaş Antalya Finike ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi CK Enerji Akdeniz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, CK Enerji Akdeniz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Finike elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.