Demre Antalya Elektrik Kesintileri - CK Enerji Akdeniz Edaş

Demre Antalya Elektrik Kesintileri

CK Enerji Akdeniz Edaş kurumu Antalya Demre ilçesindeki elektrik kesintileri, periyodik bakım çalışmaları, son güncellemeler ve arıza düzeltmeleri hakkında detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır. Demre ilçesinde meydana gelen doğal afetler, teknik sorunlar, önceden planlanmış işler ve yoğun talep gibi çeşitli etmenler elektrik kesintilerine yol açabilir.

CK Enerji Akdeniz Edaş Demre ilçesinde kesinti bilgisi bulunmayan bölgelerin arıza bildirimleri için Alo 186 Elektrik arıza hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih Aralığı22.04.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerANTALYA,DEMRE,MERKEZ BEYMELEK LİKYA,MERKEZ BEYMELEK Mah. LİKYA Blv,MERKEZ BEYMELEK Mah. MUHTAR ÖZEK Sk.,MERKEZ BEYMELEK ZEYTİNLİK,MERKEZ DAVAZLAR,MERKEZ DAVAZLAR Mah.,MERKEZ GÜRSES,MERKEZ GÜRSES Mah.,MERKEZ KAPAKLI HOYRAN,MERKEZ KAPAKLI KIZILOVACIK,MERKEZ KAPAKLI Mah. HOYRAN Sk.,MERKEZ YAVU DİVLE
Tarih Aralığı22.04.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerANTALYA,DEMRE,MERKEZ BEYMELEK,MERKEZ BÜYÜKKUM,MERKEZ
Tarih Aralığı22.04.2024 09:00-17:00 tarihleri arasında
Kesinti SebebiPlanlı Bakım Çalışması
Kesinti Yapılacak BölgelerGÖKYAZI,MERKEZ KARABUCAK,MERKEZ KÖŞKERLER;ANTALYA,KAŞ,MERKEZ BELKONAK,MERKEZ GÖKÇEYAZI,MERKEZ GÖKÇEYAZI Mah.,MERKEZ SARILAR,MERKEZ ÇERLER

CK Enerji Akdeniz Edaş Arıza Telefonu


CK Enerji Akdeniz Edaş Antalya Demre ileçsindeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için, elektrik dağıtım şirketi CK Enerji Akdeniz Edaş düzenli olarak altyapı çalışmaları yapmaktadır. Bunlar arasında, CK Enerji Akdeniz Edaş ilçesindeki elektrik hatlarının ve trafoların yenilenmesi, yedek güç kaynaklarının kurulması ve arıza tespit sistemlerinin geliştirilmesi yer alır. Bu çalışmalar sayesinde, Demre elektrik kesintilerinin sıklığı ve süresi azaltılabilir ve ilçedeki elektrik tedarikinin daha güvenilir hale gelmesi sağlanabilir.